Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! - 65m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Ramazan Bogdani
  • 142
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676660 - Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 65.3 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, nje ambient i bollshem dhe nje tualet. Ambienti mund te perdoret per zyra,si: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Frigoriferi
Rruga Rruga Ramazan Bogdani
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totali... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate, Tek Kompleksi Grek, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe 55m², ndodhet ne katin e dyte t...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

400€ / muaj
Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament Per B... - 90m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne Zonen e Kombinatit, prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne n...