Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! - 86m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 164

Përshkrimi i pronës

REFED676659 - Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri Dhe Prane Rruges!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh, te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 74 m2. Organizohet nga 3 ambiente me dalje ne ballkon dhe tualeti. Ambienti eshte i investuar: termoizolim, shtrimi me parket, dritare dopioxham. Orientimi eshte veri-perendim. Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi,si: zyra projektesh, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, laborator analizash, klinike dentare, agjensi udhetimi etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte e pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi, pasi eshte shume e frekuentuar. Vlera e qirase eshte neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyr... - 91m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashe...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...

600€ / muaj
Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Zyre E Pershtatshme Pe... - 75m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapoinvestuar! Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe sapo eshte investuar. Zyra k...