Ne Laprake, Jepet Me Qira Super Vile 2 Kateshe E Investuar!!! - 250m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Gjergj Legisi
  • 65

Përshkrimi i pronës

REFED676658 - Ne Laprake, Jepet Me Qira Super Vile 2 Kateshe E Investuar!!! Vila ka nje siperfaqe bruto prej 250m2. Mobilimi i viles eshte mjaft luksoz ku vlen te theksohet investimi qe i eshte bere, mobilje te reja, tavane te varura, sistem chiller, aparati i filtrimit te ujit, elektroshtepiket etj. Vila ka nje orientim fantastik Jug-Lindje -Veri -Perendim. Vila organizohet ne: korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, pjesa e sallonit me kuzhinen, dy dhoma gjumi, garderobe, tualeti si dhe ballkoni. Gjithashtu dhe ne katin e dyte. Ne cmim gjithashtu perfshihet dhe nje post parkimi, me mundesi per nje te dyte. Cmimi i qirase eshte neto dhe i padiskutueshem. Vila ofron komoditet maksimal dhe eshte e pershtatshme per familje, te cilat preferojne nje jetese sa me komode. Zona ku ndodhet vila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si: shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, spitale, farmaci, aksesi i afert me qendren e Tiranes, linjat e urbanit etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 250m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Laprake
Rruga Rruga Gjergj Legisi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 2

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Paskuqan, Jepet Me Qira Vile Me Hapesira Te Bollshme... - 170m2
Paskuqan - Rruga Dali Lita

Ne Paskuqan, ne rruga Dali Lita, jepet me qira kati i pare dhe i dyte !!! Kati 0 funksionon si depo. Kati i pare organizohet nga korridori i cili ben...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space! - 193m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, jepet me Qira Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace...