Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fantastike Te Qytetit !!! - 355m2

E mobiluar
400,000€

  • Rruga Ilia Dilo Sheperi
  • 182

Përshkrimi i pronës

REFED676645 - Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 3 kate oborr i sistemtuar me peme frutore dhe peme dekorative, si dhe vend dy poste parkimi ne oborr. Vila ka dhe një kopësht pas me me peme frutore, siperfaqe totale trualli prej 168 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 102.60 m2. Kati perdhe eshte me nje siperfaqe prej 102.6m2 , kati pare siperfaqe prej 107.1m2 , siperfaqe verande prej 18.9m2 , siperfaqe e katit te dyte prej 107.1m2 , siperfaqe verande prej 18.9m2, Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Gjithashtu dhe ne katet e tjera .Vila eshte nje ndertim i ri i vitit 2001. Orientim perfekt jug-lindje -veri-perendim cka ju mundeson diell dhe ndricim gjate gjith kohes. Disponon edhe post parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 355m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Ilia Dilo Sheperi
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 3

Tipare

Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi Hipotekë Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 290m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

730,000€
Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Z... - 673m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Selitë, Tirana

Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo me nje siperfaqje totale te nderteses 673m2....