Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapoinvestuar Dhe I Pabanuar Me Pare!!! - 70m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 52
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676644 - Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapoinvestuar Dhe I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto prej 70 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare.. Apartamenti eshte investuar se fundmi: instalimet hidraulike dhe elektrike, shtrimi me pllake, dritare dopio xham me rrjete dhe grila, patinim dhe lyerje me boje. Orientohet drejt jug-lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode,si: shkolla, kopshte, banka, markete, spitale, akses ne linjat urbane etj. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Restorant Durresi
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! - 95m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Procelan, Prane UET, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashenso...

72,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekz...

400€ / muaj
Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hap... - 122m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 122 m2 dhe siperfaqe neto prej 113 m2...