Tek Komuna Parisit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !!! - 104m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Komuna e Parisit
  • 92

Përshkrimi i pronës

REFED676642 - Tek Rruga Komuna Parisit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe neto prej 99 m2. Ambienti organizohet nga 3 ambiente te bollshme dhe tualeti. Mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi,si: zyra te ndryshme avokatie, agjensi udhetimi etj. Zona ne te cilen ndohet ambienti prane komunes eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe me levisshmeri te larte, duke e bere shume te volitshme per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi. Vlera e qirase eshte neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imbiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space! - 193m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, jepet me Qira Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace...

800€ / muaj

900€ / muaj

Ne Fresk, Jepet Me Qira Ambjent Komercial !!! - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne Fresk,ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7 k...