Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 150m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Eduard Mano
  • 55
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676628 - Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2006. Ka nje siperfaqe bruto 150 m² dhe siperfaqe neto 131 m². Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar me termoizolim dhe dritare dopioxham. Orientimi eshte jug-perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e qete, duke e bere te pershtatshem per familjare dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

690€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 130m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 7 kateshe te mireadministruar me ashensor. A...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post... - 123m2
Qender - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes,Prane Sophie Caffe, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim...