Tek Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 75m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Ali Demi
  • 66
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676625 - Ne Ali Demi, Tek Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Apartamenti me siperfaqe 75 m² ndodhet ne katin e 4 banim te nje prej godinave te kompleksit, ndertim i vitit 2023 dhe i pajisur me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit me vete, dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe nje tualet me dritare qe lidhen me korridorin. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku dallojne termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, etj. Aparatamenti jepet me qira totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet, markete, akses per levizjet urbane, etj. Ka orientim Jug-Lindje cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Ali Demi
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

E RE
110,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 92m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve te kompleksit d...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+P... - 100m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallat...