Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Afer Qendres!!! - 30m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga e Durrësit
  • 26

Përshkrimi i pronës

REFED676623 - Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Shume Afer Qendres!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 30m². Organizohet nga nje ambient i bollshem dhe tualeti. Orientohet nga lindja. Mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi: Zyra , Fizioterapi, Exchange, Parukeri etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti karakterizohet nga nje zhvillim i dukshem i bizneseve per shkak te frekuentimit te larte. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 30m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Qender
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 1991
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lo... - 30m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ambjenti 1 katesh te mireadministrua...

400€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....