Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 75m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 775
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676610 - Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh ekzistues. Apartamenti eshte i sapo investuar duke filluar nga instalimet elketrike dhe hidraulike, parket, tualeti teresisht i bere nga e para, vetrata dopioxham, etj. Organizohet ne nje korridor, nje dhome ndjenje, nje ambjent gatimi i vecuar dhe ka dy dhoma gjumi. Jepet dhe per njesi biznesi te ndryshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone e cila ofron te gjitha faciletet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumetacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Harry Fultz
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Hipotekë I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 92m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve te kompleksit d...

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...