Ne Allias, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 73m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Njazi Meka
  • 143
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676609 - Ne Allias, Prane BigMarket, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te shfrytezueshme prej 73.10 m² dhe organizohet ne korridorin hyres, sallonin e ndenjies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar se fundmi. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka i mundeson diell ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, cka e ben nje prone ideale per banim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Njazi Meka
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 70m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Tasim Shehu

Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje si...

103,000€
Prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planim... - 98m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Bulevadit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh te nje pallati ne...

115,000€
Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet... - 105m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.04 m2 d...