Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! - 91m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 97

Përshkrimi i pronës

REFED676597 - Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto 80 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, 3 ambiente te bollshme dhe 2 tualete. Mund te perdoret per Zyra: Zyre Programimi, Zyre Kontabiliteti, Zyre Avokatie, Zyre Projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Sebashku me ambientin disponohet post parkimi (opsional) me vlere 50 €/muaj. Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne N... - 86m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri Dhe Prane Rruges!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh, te paj...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bulevardin Zhan D'ark, Jepet Me Qira Super Ambient P... - 65m2
Blv. Zhan D'Ark - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i c...