Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 140m2

E pa mobiluar

2,000€ / muaj

1,800€ / muaj

  • Rruga Naim Frashëri
  • 129
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676591 - Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe te mireadministruar, me hyrje me vete dhe garazh. Ka nje siperfaqe bruto 140m² ku 40m² eshte verande. Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe dy tualete. Prona ka nje lokacion perfekt dhe rrethohet me biznese te ndryshme si dhe me fluks levizjesh. Ambienti orientohet nga lindja dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Rruga Durresit
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 2

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
2,000€ / muaj
Tek Etc, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 195m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i nden...

1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...