Tek Garden City, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 69m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Allaman Dervishi
  • 893
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676590 - Tek Garden City, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Siperfaqja e apartamentit eshte 62 m² neto dhe 69 m² bruto. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, nje sallon i cili eshte bashke me kuzhinen dhe nje dhome gjumi e cila eshte e vecuar por ka vizibilitet nga pjesa e sallonit, pasi ndarja ka dhe pjese xhami me pamje nga te dyja krahet, sallonit dhe dhomes te gjumit. Apartamenti disponon dhe nje ballkon i cili eshte i mbyllur me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar duke filluar nga tualeti, mobiljet, elektroshtepiaket, ajeri i kondicionuar, etj. Orientimi eshte jug perendim. Gjithashtu apartamenti disponon dhe nje garazhd 23 m² me cmim ekstra prej 15.000 Euro. Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Kthesa e Kamzes
Rruga Rruga Allaman Dervishi
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

91,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...