Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 32m2

E mobiluar
96,000€

  • Rruga Xhemal Tafaj
  • 127

Përshkrimi i pronës

REFED676574 - Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 32m². Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Prona ka nje lokacion perfekt dhe teper te frekuentuar. Ambienti orientohet nga veriu dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, Farmaci, etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 32m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Selvia
Rruga Rruga Xhemal Tafaj
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor I mobiluar Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Cmim i diskutueshem

86,000€

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Inv... - 22m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin e zero te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet ne...

126,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! - 42m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje s...

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...