Ne Durres, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! - 263m2

E pa mobiluar

1,900€ / muaj

1,500€ / muaj

  • Rruga Martin Camaj
  • 93

Përshkrimi i pronës

REFED676557 - Ne Durres, Prane Unazes, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo, me oborr me siperfaqe totale trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi 263 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero eshte me siperfaqe 95m², me ndricim natyral dhe organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i pare me siperfaqe 84m² organizohet nga korridori shperndares, 3 dhoma gjumi secila me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Kati i dyte eshte papafingo e cila mund te sherbeje si per banim, kend lojrash, studio apo edhe si depo, me siperfaqe 84m² eshte openspace ka dhe nje tualet. Ambientet e brendshme jane te parregulluara per te te dhene mundesine ti pershtasesh sipas nevojave te tua. Vila eshte nje ndertim i ri i vitit 2022 ku vihet re cilesia e ndertimit, termoizolim, vetrata dopioxham me grila, sistem elektrik 3-fazor, sistem hidraulik multisplit, sistem ngrohje Chiller, certifikate sigurimi 10 vjecare, etj. Orientim perfekt Jug-Lindje dhe Perendim cka ju mundeson diell dhe ndricim gjate gjith kohes. Disponon edhe poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 263m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Durres
Rruga Rruga Martin Camaj
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250,000€
Cmim i diskutueshem
Durres , Shitet Vile 3-Kateshe , Prane Unazes Me Pamje... - 263m2
Durres - Rruga Martin Camaj

Shitet Vile Ne Arapaj ,Prane Unazes Martin Camaj Me Pamje Fantastike Te Qytetit !! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo , me oborr me siperfaqe t...