Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruges Kryesore!!! - 50m2

Pjesërisht e mobiluar
1,300€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 19

Përshkrimi i pronës

REFED676549 - Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruges Kryesore!!! Njesia e biznesit ka siperfaqe bruto 35m² njesi plus 15m² dubleks. Organizohet nga dy hapesira te bollshme dhe tualeti. Ambienti orientohet nga lindja dhe ka fasade xhami qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem P... - 120m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Xhavit Shyqyri Demneri

Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Per... - 104m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje prej godinave...

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! Ambjenti eshte openspace dhe aktualisht eshte lene me qira....