Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! - 88m2

E mobiluar
423,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 78

Përshkrimi i pronës

REFED676523 - Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregtare 11 kateshe, ndërtim i vitit 2022. Siperfaqja bruto e dyqanit eshte 88m2 dhe neto 80m2. Dyqani eshte i mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje. Dyqani ndodhet ne nje zone te zhvilluar e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me te suksesshem. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

45,000€
Tek 5-Maji, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investi... - 50m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Gani Strazimiri

Te 5-Maj Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje a...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Ambient Biznesi Ne Katin Z... - 66m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Siri Kodra

Tek rruga Siri Kodra, prane karburantit GegaOil, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i nda...