Tek Rezidenca AVID, Shitet Garazh Ne Ndertim Te 2023!!! - 29m2

E pa mobiluar
15,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 92

Përshkrimi i pronës

REFED676518 - Te Rezidenca AVID, Shitet Garazh Ne Ndertim Te Ri!!! Garazhi ndodhet ne nje ndertim te ri, i vitit 2023. Garazhi ka siperfaqe bruto 29,38m2 dhe neto 12,5m2. Gjithashtu, disponojme edhe nje tjeter garazh per shitje me te njejten siperfaqe dhe me vlere 15.000€. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 29m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garazh
Kati 0
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

12,000€
Ne Astir, Shitet Post Parkimi, Me Cmim Okazion!!! - 12m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Post Parkimi Me Cmim Okazion!!! Posti Parkimit ndodhet ne katin-1 te nje pallati 9 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 12.5 m2. Prona d...