Tek Bulervardi i Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2

E pa mobiluar

400€ / muaj

300€ / muaj

  • Rruga Jordan Misja
  • 159
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676517 - Tek Bulervardi i Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 8 katesh dhe te pajisur me ashensor. Siperfaqja e apartamentit organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes dhe dhoma matrimoniale. Orientimi i apartamentit eshte jug. Ky apartament eshte i pershtatshem edhe per zyra. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone te zhvilluar e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 70m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Tasim Shehu

Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje si...

E RE
300€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire... - 80m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 ( i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...