Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire!!! - 108m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 62

Përshkrimi i pronës

REFED676516 - Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire!!! Ambienti ndodhet katin e 7 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2019. Me siperfaqe bruto 109 m2 nga te cilat 67.5 siperfaqe e brendshme, verande 31 m2 dhe 10.5 m2 siperfaqe e perbashket; ambienti organizohet nga korridori shperndares, 2 ambiente te ndara dhe tualeti. Ambienti eshte totalisht i investuar: dritare dopio xham, sistem kondicionini multisplit, parket, grila me korent. Orientimi eshte veri-lindje, me pamje te lire. Ambienti nuk eshte shfytezuar me pare dhe eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme: Zyre Projektimi, Zyre Programimi, Zyre kontabiliteti, etj.. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

900€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...