Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! - 75m2

E pa mobiluar
200,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 157

Përshkrimi i pronës

REFED676511 - Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe neto 75 m2 ( nuk ka siperfaqe te perabshket). Organizohet ne 3 hapesira te ndara me gips dhe 2 tualete. Ambienti mund te kthehet shume lehte ne gjendjen e meparshme si openspace. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi: Klinike Dentare, Laborator Analizash, Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Zyre Projektesh. Ndodhet prane rruges dhe ka orientim drejt lindjes. Eshte i pajisur me fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i investuar: pllaka, sistem ajrimi, sistem kondicionimi qendror. Vendndodhja ne nje zone shume te zhvilluar e ben te pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesi. Momentalisht ambienti eshte dhene me qira si Klinike Mjekesore, ne vleren 700 mije leke, duke e bere nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Park... - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Zonja Curre

Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e tete banim te nje nd...

210,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 52m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Orie...

130,000€
Cmim i diskutueshem

135,000€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Idea... - 92m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje...