Tek Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! - 60m2

E pa mobiluar
470€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 142

Përshkrimi i pronës

REFED676510 - Tek Blv. Bajram Curri, Prane Kinema Agimi, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 60 m2. Organizohet nga nje hapesire e perbashket dhe nje tualet. Orientohet drejt veriut dhe ndodhet buze rruge. Bodrumi mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi: Zyra te ndryshme, Piceri, Call Center etj. Zona ne te cilen ndodhet bodrumi eshte nga me te preferuarat, per shkak te afersise qe ka me qendren. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 1955
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

380€ / muaj
Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totali... - 25m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 1 te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfa...

300€ / muaj

400€ / muaj

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

450€ / muaj
Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipolog... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadminist...