Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 294m2

E mobiluar
350,000€

  • Rruga Dishnica
  • 472
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676498 - Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 294 m2 nga te cilat siperfaqe apartamenti 145 m2, siperfaqe verande 128.9 m2 dhe siperfaqe e perbashket 20.2 m2. Organizohet nga: korridori shperndares, salloni indenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare.. Te gjitha dhomat kane dalje ne verande. Apartamenti eshte totalisht i investuar: sisetem kondiconimi, parket, termoizolim, dritare dopio xham me grila. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitete e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit" +355674043997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 294m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga Dishnica
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...