Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! - 70m2

E pa mobiluar

500€ / muaj

300€ / muaj

  • Rruga Jordan Misja
  • 139

Përshkrimi i pronës

REFED676487 - Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka shkallet me hyrje te vecuar si dhe fasade xhami me pamje nga rruga. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 65m² neto, eshte openspace dhe disponon nje tualet. Ambjenti mund te sherbeje per biznese te ndryshme si klinike, parukeri, rrobaqepsi, etj. Zona ka kalueshmeri te larte cfare e ben nje mundesi te shkelqyer investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni me agjensine imobiliare Real Deal ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament... - 123m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123m2 bruto dhe 109m2 neto , organizohet nga nje korrid...

620,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion I Rralle !!! Ne Unaze Shitet Ambient Biznesi !!... - 923m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Unaze, shitet Ambient Biznesi me cmim okazion 670 euro/m2 ,i perbere nga nje kat dyqane, nje kat gjysem bodrum me fasade xhami nga nje ane dhe nje...

400€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...