Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 100m2

E pa mobiluar
180,000€

  • Selitë, Tirana
  • 92

Përshkrimi i pronës

REFED676451 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i pa mobiluar. Aktualisht eshte lene me qira per biznes Farmaci. Njesia eshte 100m2 neto. Zona ku ndodhet ka siguri maksimale pasi cdo ambjente monitorohet nga kamerat e sigurise dhe rojet 24 ore. Njesia eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe me nje cmime okazion! Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Selitë, Tirana
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...

372,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rr... - 149m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambient Komercial, ne katin e pare ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministru...