Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 110m2

E pa mobiluar
180,000€

  • Selitë, Tirana
  • 87

Përshkrimi i pronës

REFED676451 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i pa mobiluar. Aktualisht eshte lene me qira per biznes Farmaci. Ka 110 m2 bruto dhe 100m2 neto. Zona ku ndodhet ka siguri maksimale pasi cdo ambjente monitorohet nga kamerat e sigurise dhe rojet 24 ore. Njesia eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe me nje cmime okazion! Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 1
Rruga Selitë, Tirana
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...

182,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per I... - 91m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Prane Klinikes Globe Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Ivestim. Ambienti me siperfaqe neto prej 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe ka...

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...