Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Orientim Perfekt!!! - 159m2

E mobiluar
240,000€

  • Selitë, Tirana
  • 407
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676449 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati 1 eshte i ndare ne: 1 soxhorno, 1 tualet i madh dhe 1 verande 26m². Kati i 2 eshte i ndare ne: 3 dhoma gjumi nga te cilat 2 jane me ballkon si dhe 1 tualet. Sinjali satelitor dhe interneti jane te instaluar. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Mundesi parkimi dhe siguri maksimale pasi ambjenti monitorohet nga kamerat 24 ore+roje sigurie. Apartamenti ka pamje panoramike drejt Liqenit artificial. Duplexi eshte nje mundesi e shkelqyer banimi ose investimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 159m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 2
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Selitë, Tirana
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 4

Tipare

Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

234,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Nder... - 117m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Hiqmet Delvina

Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i...

197,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shi... - 165m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2 dhe eshte i organizuar si me posh...