Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 84m2

E pa mobiluar
135,000€

  • Rruga Rexhep Shala
  • 200

Përshkrimi i pronës

REFED676448 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte i ndare ne dy njesi te ndryshme dhe aktualisht jane lene me qira. Ambjentet jane me fasade xhami dhe me vizibilitet nga kalimtaret e castit. Ambjentet mund te perdoren per biznese te ndryshme ose zyra. Njesit jane nje mundesi e shkelqyer investimi pasi zona ka kalueshmeri te larte dhe favorizohet nga rruget qe te cojne drejt unazes. Cmimi eshte okazion! Per me shume informacion dhe detaje, kontaktoni me Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Rexhep Shala
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

129,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet n...