Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 84m2

E pa mobiluar
135,000€

  • Rruga Rexhep Shala
  • 208

Përshkrimi i pronës

REFED676448 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte i ndare ne dy njesi te ndryshme dhe aktualisht jane lene me qira. Ambjentet jane me fasade xhami dhe me vizibilitet nga kalimtaret e castit. Ambjentet mund te perdoren per biznese te ndryshme ose zyra. Njesit jane nje mundesi e shkelqyer investimi pasi zona ka kalueshmeri te larte dhe favorizohet nga rruget qe te cojne drejt unazes. Cmimi eshte okazion! Per me shume informacion dhe detaje, kontaktoni me Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Rexhep Shala
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 10 katesh, te mireadministru...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...