Te Kompleksi Derveni, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! - 23m2

E pa mobiluar
24,000€

  • Rruga Artin Basha
  • 215

Përshkrimi i pronës

REFED676446 - Te Kompleksi Derveni, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 22.4 m2. Organizohet nga nje ambient i bollshem dhe tualeti. Orientohet nga lindja dhe ne pjesen e jashtme eshte i pajisur me fasade xhami. Ambienti mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi: Zyra , Berber, Dyqan ushqimor, Rrobaqepsi, Agjensi udhetimesh etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 23m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Artin Basha
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
16,250€ / muaj
Ne Bllok, Ne Pozicion Strategjik Jepet Me Qira Ambient... - 250m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne zemer te Bllokut, ne nje pozicion shume te favorshem buze rruges kryesore jepet me qira ambient bisnesi 250m² ne katin 0.Ambienti ka lartesi te kon...

20,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Godine 6 Kateshe E Pe... - 2500m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Godine e Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe totale prej...

3,000€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo... - 1130m2
Misto Mame - Rruga Llazi Miho

Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryes...