Tek Kompleksi Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! - 84m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Frosina Plaku
  • 114

Përshkrimi i pronës

REFED676401 - Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka nje siperfaqe 84m2, organizohet nga nje ambient openspace si dhe nje tualet. Ambienti eshte me fasade xhami duke krijuar keshtu nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi: Bar-Kafe, Piceri, Market, Laborator Analizash, Klinike Dentare etj. Orientimi eshte Lindje. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

450€ / muaj
Tek Nisharaku, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtats... - 60m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Tek Nisharaku, prane Ish-Uet Jepet Me Qira Apartament 1+1 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pal...