Tek Ish Parku i Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! - 33m2

E pa mobiluar
76,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 161

Përshkrimi i pronës

REFED676386 - Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33 m2. Eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi: Laborator Analizash, Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Klinike Dentare etj.. Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe eshte nje mundesi e mire investimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 33m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

I Pa mobiluar Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rru...

450,000€
Ne Rrugen Ndre Mjeda, Tek Kompleksi Star Shitet Ambient... - 195m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Ne Rrugen Ndre Mjeda, tek kompleksi Star shitet ambient komercial me cmim Okazion. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 195 m2 dhe mund te perdoret per...