Te Bulevardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! - 116m2

E mobiluar

800€ / muaj

700€ / muaj

  • Rruga Bardhok Biba
  • 224
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676385 - Te Buluvardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati 10 katesh te mireadministruar me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 105 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome gjumi, 2 tualete dhe depo. Apartamenti eshte totalisht i investuar: sistemi kapot, dritare dopio xham , sistem kondicionimi multisplit, shtrimi me parket (pervec sallonit te ndenjes). Vendndodhja fantastike ne qender te qytetit ofron te gjitha lehtesie e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobililare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Bardhok Biba
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjith...

800€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokaci... - 120m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh, me ashensor dhe ka nje...

730€ / muaj
Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ar... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Arredim Bashkekohor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri i pajisur me ashe...