Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim!!! - 33m2

E pa mobiluar

49,000€

45,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 531

Përshkrimi i pronës

REFED676325 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim!!! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh i vitit 2010 i mireadministruar. Me siperfaqe 33.4 m2, ambienti eshte konvertuar ne nje duplex ku eshte dyfishuar siperfaqja e shfrytezimit. Organizimi nis nga hyrja kryesore ku dhe zhvillohet aktiviteti, tualeti dhe me shkalle te brendshme mundesohet ngjitja ne pjesen e dyte qe sherben si magazinim dhe eshte me dritare. Njesia sherben prej me shume se 12 vjetesh si Mini Market ku vlen te theksohet qe gjeneron te ardhura te konsiderueshme. Aktualisht eshte i dhene me qira. Mundesi e mire investimi si per te zhvilluar biznesin tuaj por edhe per banim pasi struktura qe ka, lartesia nga toka, te mundesojne konvertimin ne apartament. Orientimi eshte Jug-Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 33m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...

250€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...

460€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesi... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8-katesh dhe organizohet nga nj...