Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 107m2

E pa mobiluar

122,000€

110,000€

  • Rruga Astrit Losha
  • 751
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676311 - Ne Astir, prane Bar Ryan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Shitet i pamobiluar. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh, i mireadministruar me ashensor dhe orientohet drejt lindjes. Apartamenti ndodhet ne proces legalizimi. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Astrit Losha
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 103m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 I Pa Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne...