Në Rrugën Mihal Grameno, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buzë Rruge!!! - 56m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Vath Koreshi
  • 100

Përshkrimi i pronës

REFED676304 - Tek Rruga Mihal Grameno, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buzë Rruge. Ambienti pozicionohet buze rruge dhe ka vizibilitet te larte nga kalimtaret. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 56m2. Mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi ose zyre. Aktualisht dyqani eshte i pa mobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontakto ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Vath Koreshi
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Pamje Fasade Xhami Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori...

350€ / muaj
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Nderti... - 63m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit...

280€ / muaj
Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!... - 47m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit 2024, me ashensor. Prona...