Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-kateshe Perfekte Per Investim !!! - 400m2

E mobiluar
600,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 156

Përshkrimi i pronës

REFED676279 - Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe totale trualli 702 m2 dhe siperfaqe ndertimi 400 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero : eshte e ndare ne 2 apartamente 2+1 me organizim ,korridor hyrje, sallon se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon , dhoma e gjumit matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare , aktualisht te dy apartamentet jane te dhena me qera. Kati i pare : eshte i organizuar ne 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1. Kati 3 : eshte papafingo dhe eshte e pa rregulluar eshte openspace. Prona eshte nje mundesi e mire investimi si per banim , por edhe per tu dhene per rindertim pasi ne zone eshte projekti per ndertimin e pallateve . Orientim perfekt Jug-Lindje dhe Perendim cka ju mundeson diell dhe ndricim gjate gjith kohes .Disponon poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine, mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodr...

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe, me mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate, oborr dhe vend parkimi i jashte...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...