Ne Mullet, Shitet Toke Buze Rruges Kryesore !!! - 3560m2

E pa mobiluar

534,000€

450,000€

  • Tirana–Elbasan Highway
  • 136

Përshkrimi i pronës

REFED676243 - Ne Mullet, shitet toke buze rruges kryesore, me siperfaqe 3560m2. Eshte ideale per investim si ndertim kapanoni, magazine, komplekse sportive, etj . Ndodhet ne afersi te rruges kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine mobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 3560m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Tirana–Elbasan Highway
Viti i ndërtimit 0
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

460,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Farke, Shitet Toke Shume Afer Me Rrugen Kryesore!!! - 5100m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Farkë

Ne Farke, Shitet Toke, buze rruges dytesore dhe shume afer me rrugen kryesore !!! Toka eshte me siperfaqe 5100 m2 dhe eshte ideale per investim si nde...