Ne Paskuqan, Jepet Me Qira Vile Me Hapesira Te Bollshme !!! - 170m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Dali Lita
  • 130

Përshkrimi i pronës

REFED676236 - Ne Paskuqan, ne rruga Dali Lita, jepet me qira kati i pare dhe i dyte !!! Kati 0 funksionon si depo. Kati i pare organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti me dritare. Me shkalle te brendshme ngjitemi ne katin e dyte i cili organizohet ne dy dhoma gjumi secila me dalje ne verande, tualeti me dritare dhe veranda e madhe qe te ofron pamje te lire. Ne oborr mund te parkohen lehtesisht dy automjete. E gjithe vila ka orientim Lindje dhe Jug-Perendim. Preferohen kliente per qira afatgjate. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 170m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Paskuqan
Rruga Rruga Dali Lita
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme