Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! - 70m2

Pjesërisht e mobiluar
390€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 589
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676143 - Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! Apartamenti me siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese 7-kateshe pa ashensor e miradministruar. Organizohet nga korridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto. Orientimin e ka Jug-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe ofron te gjitha facilitetet . Apartamenti eshte i lire nga data nje Korrik. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...

350€ / muaj

400€ / muaj

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lokacion Perf... - 71m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor. Prona ka nje...