Tek Bulevardi I RI, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim Te RI !! - 151m2

E pa mobiluar
241,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 443
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676068 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 8-katesh ndertim i vitit 2023. Organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar, dhoma e gjumit per femijet, dhoma e gjumit per miqte me dalje ne ballkon, tualeti i dites me dritare dhe nje depo. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri, dhe cilesor me punime bashkekohore, ne faze perfundimtare ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopio xham termik dhe izolim akustik. Ne apartament vihen re punime ekstra nga pronari , tavane me gips ne te gjith apartamentin ,sistem kondicionimi chiller , tualetet te investuara nga e para etj. Orientimi i tij eshte drejt Lindjes , Jugut dhe Perendimit cka sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te pare nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 151m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike Me Strukture Te Rregullt Dhe Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ka nje s...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...