Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! - 900m2

E pa mobiluar
4,000€ / muaj

  • Rruga Pandeli Vangjeli
  • 168

Përshkrimi i pronës

REFED676045 - Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike e qytetit te Tiranes si dhe njekohesisht shume afer qendres se qytetit. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale prej 900 m2 dhe eshte tre kate ndertim. Kati zero organizohet nga koridori , salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje depo. Kati i pare organizohet nga korridori, salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe ballkon . Kati i dyte organizohet nga korridori, salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe ballkon. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi , sistemi chiller. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar perpara si dhe kater poste parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 900m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pandeli Vangjeli
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe, me mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate, oborr dhe vend parkimi i jashte...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine, mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodr...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...