Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! - 900m2

E pa mobiluar
4,000€ / muaj

  • Rruga Pandeli Vangjeli
  • 162

Përshkrimi i pronës

REFED676045 - Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike e qytetit te Tiranes si dhe njekohesisht shume afer qendres se qytetit. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale prej 900 m2 dhe eshte tre kate ndertim. Kati zero organizohet nga koridori , salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje depo. Kati i pare organizohet nga korridori, salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe ballkon . Kati i dyte organizohet nga korridori, salloni i bollshem, ambienti i gatimit dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe ballkon. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi , sistemi chiller. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar perpara si dhe kater poste parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 900m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pandeli Vangjeli
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

8,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shu... - 1000m2
Vilat Gjermane - Rruga Gramoz Pashko

Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile... - 177m2
Vilat Gjermane - Rruga Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pri...