Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! - 80m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 111

Përshkrimi i pronës

REFED676022 - Ne Rrugen "Muhamet Gjollesha", Prane Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2, ndodhet ne katin 0 te nje godine 10-kateshe te mireadministruar, ndertim i vitit 2001. Zyra organizohet ne nje hapesire openspace, nje mini dhome dhe tualeti . Ka fasade xhami dhe eshte perfekte per reklamimin e biznesit, pasi dhe orientimin e ka Jug-Perendim cka sjell drite e ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per zhvillim biznesi nisur nga aksesueshmeria si edhe facilitetet qe ofrohen. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rru... - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje si...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! - 147m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! Lokali organizohet nga nje ambjent i jashtem me te drejte shfrytezimi rreth 45m2, ku ka dhe pjese g...

400€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...