Tek Bulevardi I RI, Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me Postin E Parkimit !!! - 92m2

E mobiluar
154,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 2144
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED675960 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 8-katesh ndertim i vitit 2023. Organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale , dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri, dhe cilesor me punime bashkekohore, i sapoperfunduar ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik. Orientimi i tij eshte drejt Lindjes dhe Jugut, cka sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Apartamenti disponon nje post parkimi ne katin -2. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te pare nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi Garazh I sapo investuar I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

145,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, nd...

128,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Oka... - 102m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e...