Prane TEG, Rezidenca Vila Lule , Jepet me Qira Super Vile ! - 606m2

E pa mobiluar
2,700€ / muaj

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 175

Përshkrimi i pronës

REFED675812 - Prane TEG, Rezidenca Vila Lule ne rrugen "Xhaferr Shaba", jepet me Qira super vile tre kateshe e pa mobiluar , me oborr me siperfaqe totale trualli 606m2 dhe siperfaqe ndertimi 235 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero eshte me siperfaqe 78.16 m2, me ndricim natyral nga te katerta anet, organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kuzhinen nje tualet dhe lavanderia . Kati i pare me siperfaqe 78.22m2 oganizohet nga korridori shperndares , 3 dhoma gjumi me ballkon dhe secila me tualetin perkates. Kati i dyte eshte po me funksion banimi me siperfaqe 78.52 m2 ku perfshihet nje holl i madh me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi super e madhe me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon. Ambientet jane te shtruara me parket shume cilesor, dritaret jane plastike me xham termik , instalimet elektrike, telefonike, citofoni, tokezime dhe cdo pajisje dhe instalim bashkohor. Siperfaqja e obborrit privat 265m2 , disponon dy poste parkimi. Rezidenca eshte gati per banim duke filluar nga 01.09.2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 606m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2...

4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...