Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim !!! - 101m2

E pa mobiluar

144,000€

130,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 985
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED675772 - Ne Don Bosko , Rruga "Eshref Frasheri", Shitet Apartament 2+1+2+Post Parkimi . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te nje ndertese 9-kateshe me ashensor dhe i mireadministruar . Organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe dalje ne ballkon , dhoma matrimoniale , dhoma e femijeve , nje depo dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte drejt Lindjes, ka dhe pamje te lire . Ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit ne katin -1. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Eshref Frasheri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hap... - 96m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane Stadiumit Dinamo Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ka siperfaqe totale 96 m2 dhe siperfaqe ekzistuese 65.5 m2, gjith...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Ap... - 101m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt!! Ne ndertim te ri, super apartamenti 2+1 ka planimetri...

135,000€

139,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1, Me Post Park... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...