Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! - 186m2

E pa mobiluar

110,000€

105,000€

  • SH54
  • 330

Përshkrimi i pronës

REFED675682 - Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradministruar dhe organizohet si nje ambient i vetem openspace ,dy tualete dhe 3 ballkone. Ambjenti ka siperfaqe neto 136m2 dhe 50m2 ballkonet. Vlen te theksojme qe ka nje pamje te lire dhe kjo fale vetratave te xhamit. Hapesira eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si fast food, bar kafe, sherbime estetike,klinike etj. Aksesimi ne kete njesi behet i mundur nga hyrja e jashtme por edhe nga shkallet e brendshme te pallatit . Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka marre nje zhvillim shume te madh se fundmi. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 186m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

100,000€

105,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 112m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar, ka qene njesi dhe es...

95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !! - 107m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2, nga te cilat 58.2 m2 siperfaqe neto, si edhe 40 m2 verande e ndodhur ne...

115,000€
Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, Shitet Apartament 2... - 121m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , Prane Restorant Qesaraka , Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te...