Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! - 186m2

E pa mobiluar

110,000€

105,000€

  • SH54
  • 399

Përshkrimi i pronës

REFED675682 - Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradministruar dhe organizohet si nje ambient i vetem openspace ,dy tualete dhe 3 ballkone. Ambjenti ka siperfaqe neto 136m2 dhe 50m2 ballkonet. Vlen te theksojme qe ka nje pamje te lire dhe kjo fale vetratave te xhamit. Hapesira eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si fast food, bar kafe, sherbime estetike,klinike etj. Aksesimi ne kete njesi behet i mundur nga hyrja e jashtme por edhe nga shkallet e brendshme te pallatit . Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka marre nje zhvillim shume te madh se fundmi. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 186m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Daj... - 90m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Supermarket Spar 2 Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Dajtit. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.8 m2,...

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Idea... - 44m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit...